HAKKIMIZDA

Yılmaz Endüstriyel Makina Sanayi ve Limited Şirketi sipariş üzerine özel amaçlı makina yapımı gerçekleştirmek üzere 1993 yılında kuruldu.


Kurucumuz Makina Mühendisi Kemal YILMAZ, sektördeki 30 yıla yakın tecrübesini hidrolik, pnömatik ve elektronik sistemleri kullanan özel amaçlı otomasyon makinaları yapımına aktararak bugüne değin pek çok makina üretimi gerçekleştirdi.


Üretim sektörünün her alanında halen kullanılmakta olan bu makinalara örnek olarak akrilik / ABS küvet ve duş teknesi üretim makinaları, iki ve üç kafalı vana işleme tezgahları, çeşitli tencere polisaj makinaları ve çatal kaşık imalat robotları gösterilebilir. Günümüzde ürün başına kar marjlarının düştüğü göz önüne alınırsa, insan faktörü nedeniyle oluşan hataları en aza indirmek, ürün başına aynı kaliteyi garanti etmek ve toplam üretim hızını arttırmak açısından otomasyonun önemi giderek artmaktadır.


Özellikle inşaat sektöründe oluşan son yıllardaki hareketliliğe bağlı olarak, yurt içi ve yurt dışı piyasalarda akrilik küvet talebi artmıştır. Bu gelişmenin bir sebebi de küvet sektöründeki üreticilerin geleneksel malzemeler yerine, gerek maliyet gerekse hijyen açısından akrilik / ABS kullanma eğilimleridir. Yılmaz Endüstriyel olarak biz, küvet sektöründeki üreticilerin tüm otomasyon gereksinimlerini karşılamayı görev biliriz.


Yılmaz Endüstriyel olarak her türlü enjeksiyon fason baskı işleriniz de tarafımızdan yapılır.


Her türlü konuda bilgi almak için bizimle irtibata geçmekten çekinmeyiniz!Başlıca Ürünler : Küvet üretimi ve imalatı / yapımı için küvet basım makinaları ( basma, vakum, termoform, formlama adlarıyla da geçer ), duşteknesi ve küvet kesim ( kesme, tıraşlama ) makinası, küvet üretim ve imalat sektörü için akrilik ve ABS levha ( plaka ) ısıtan fırın ve fırınlar, bilumum makine ve makineler yapımı, otomativ, valiz